![](https://egis-ertle.com/wp-content/uploads/2024/08/news-8-420x315.jpg)
Підхід Egis до відновлення, орієнтований на людей, визначає, що самі постраждалі повинні бути у центрі процесу відновлення. Від базової реконструкції до широкого планування поселень та інженерних мереж, контроль за процесом передається тим, хто відчуває наслідки війни. Цей підхід сприяє ефективному “органічному відновленню”, яке розпочинається з включення постраждалих у розміщення та будівництво житла на призначеній земельній ділянці. Кожна сім’я та група бере участь у прийнятті рішень про реконструкцію комунальних об’єктів, проєктування житла та інших аспектів планування, спільно здійснюючи суспільні заходи.
Принципи сталого планування міст включаються у різноманітні аспекти, такі як сприяння зростанню міст, поліпшення якості життя, передбачення кризових ситуацій, позитивний вплив на економіку, створення безпечного та здорового середовища для всіх мешканців, розвиток нації, збалансований розвиток, збереження природних ресурсів, розумне використання технологій, створення громадських просторів, забезпечення доступу до освіти та охорони здоров’я, а також забезпечення просторової рівності.
Ці принципи сприяють сталому розвитку міста та підвищують якість життя його мешканців. Міське планування зазнає трансформації, розширюючи свої можливості на користь усіх мешканців та враховуючи їхні потреби та ризики. Зміна клімату та екологічні проблеми стають ключовими викликами, що потребують нових підходів до розвитку довкілля та переходу до “вуглецевої економіки”. Міське планування може відігравати ключову роль у зменшенні викидів та адаптації до змін клімату, використовуючи екологічні методи та інновації у сфері енергоефективності.Початок форми