8 Серпня, 2022
• 1 minutes
Біоенергетика в Україні, як стратегічний напрямок розвитку сектору відновлюваних джерел енергії. За даними Головного Управління Держпродспоживслужби, щорічно на планеті Земля за допомогою фотосинтезу утворюється близько 120 млрд тонн сухої органічної речовини, або біомаси, що енергетично еквівалентно понад 40 млрд тонн нафти. Біомасу використовують для виробництва теплової або електричної енергії шляхом отримання біогазу, а також виробництва етилового спирту (біоетанолу), моторних палив (біодизель).
Egis Ertle Engineering спільно з німецькою компанією Krieg & Fischer Ingenieure GmbH розробили технологічні рішення для біогазової станції потужністю 1,5 МВт. Її запроєктували для аграрного сектору в Білоцерківському районі, Київської області. Інженерами компанії було розроблено проектну документацію всіх стадій, отримано позитивний висновок експертизи та виконувався авторський нагляд за ходом будівництва.
Біогаз – це чиста та відновлювана енергія, яка може замістити природний газ для приготування їжі, а також виробництва гарячої води, пари або електричної енергії. Наявність сировини для біомаси широка, однак в межах проєкту сировиною являється кукурудзяний силос. Основою нового комплексу є екологічне перероблення та утилізація органічних відходів з подальшим перетворенням біогазу в теплову та електричну енергію. Враховуючи високу залежність України від імпортних енергоносіїв, та великий потенціал біомаси доступної для виробництва енергії такі станції займають важливу роль та розвивають біоенергетичну галузь.
Egis Ertle Engineering була створена як спільне підприємство EGIS in Ukraine та Ertle Ltd у 2020 році. Компанія спеціалізується на будівництві промислових та інфраструктурних об’єктів, виконує роль BIM Design Hub та надає послуги в наступних галузях: важка та легка промисловість, енергетика, агропромисловість, комерційна нерухомість, інфраструктура.